Çığlık 4 Filminde Neler Olacak?

Uzun zamandır heyecanla beklenen Scream 4 filmi için geri sayım başladı. 15 Nisan 2011 tarihinde vizyona girecek olan çığlık 4 filmi hayranlarını korkutmaya hazırlanıyor.

‘New Decade. New Rules.’ sloganıyla , 15 Nisan 2011 tarihi için vizyona hazırlanacak filmde Scream filmlerinin ünü oyuncuları tekrar buluşuyor. Scream filmiyle çığlık kraliçesi tacını Jamie Lee Curtis’ten alan Sidney rolündeki Neve Campbell ve diğer ünlü karakterler Courtney Cox (Gale) ve David Arquette (Dewey) yeni filmde de yer alacaklar.

Wes Craven film hakkında verdiği bir röportajda ; senaryoyu yazan Kevin Williamson’ın neredeyse 10 yıldır ortalıkta gözükmeyen Hayalet Surat katilden ve geçmişinden kurtulan Sidney karakterini, 2000’lere damga vuran korku filmleri dönemine son verecek bir yaratıcılıkla tekrar buluşturduğunu söylüyor.

Olayların ardından 10 yıl geçmiştir. Scream 4’de kişisel gelişim kitapları yazarı olan Sidney Prescott (Neve Campbell), kitabının tanıtım turunun son durağı olarak Woodsboro’ya geri döner. Artık evli bir çift olan Şerif Dewey (David Arquette) ve Gale (Courteney Cox-Arquette) ile tekrar iletişime geçen Sidney, kuzeni Jill (Emma Roberts) ve teyzesi Kate’i (Mary McDonnell) de ziyaret eder.

Ne yazık ki Sidney’in yeniden ortaya çıkışı Hayalet Maske’nin de geri dönmesine sebep olur. Sidney, Gale, Dewey, Jill ile arkadaşları ve nihayetinde tüm kasaba artık tehlike altındadır. Sidney prescott olanların yükünü yazarak atlamayı başarmıştır. bundan  sonraki hayatını huzurlu geçirmeyi planlamaktadır; ta ki..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.