Toplu SMS Göndermenin Avantajları

toplu sms Toplu SMS, istediğimiz kitleye ulaşmanın tartışılmaz bir biçimde en hızlı yoludur. Günümüzde artık 7’den 70’e herkesin cep telefonu var. Bununla birlikte yanımızdan hiç ayırmadığımız bir parçamız haline de gelmiş durumda cep telefonlarımız. Dolayısıyla gelen aramalar, SMS ve MMS’ler anında diyebileceğimiz kadar kısa bir sürede hedefe ulaşır. Yapılan araştırmalara göre gönderilen bir SMS ortalama 3dk içerisinde okunuyor. Toplu SMS gönderdiğinizde ise binlerce kişiye aynı anda ulaşabilir ve istediğiniz bilgiyi iletebilirsiniz. Bu yüzden toplu sms gönderme, müşterinize en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

Toplu SMS ücretleri de sandığınız kadar yüksek değildir! Bireysel olarak cep telefonunuzdan attığınız SMS ücreti 40krş civarındadır. Ancak toplu sms firmaları bizlere sms başına 5 6 krş gibi cüzi ücretler sunmaktadır.

Size özel olarak tanımlanacak mesaj başlıkları sayesinde ise bütün müşterilerinize markanızı hatırlatabilirsiniz! Bu yüzden kurumsal kimliğine güvendiğiniz bir telekomünikasyon firması ile anlaşarak siz de müşterilerinize anında ulaşın! Boğaziçi Telekom size bu noktada kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Hemen iletişime geçerek toplu sms profilinizi oluşturabilir ve gönderimlere başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.