Ukash Kart Ödemeleri Artık Çok Kolay

Ukash; internette alışveriş yaparken para olarak kullanabileceğiniz 19 haneden oluşan bir pindir.  Bu pin ile alışverişlerinizi hiç bir şahsi bilginize ihtiyaç duymadan, kredi kartı kullanmadan yapabilirsiniz. Ukash kullanımının en güzel özelliği de budur. Şahsi bilgilere ihtiyaç duymadan alışveriş yapma imkanı sunması sayesinde kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen kullanıcılar içerisinde belli bir miktar para olan bu pini yazarak ödemelerini yapıyor ve istedikleri ürünlerini oturdukları yerden kalkmadan satın alabiliyorlar.

Ukash kart 19 haneden oluşan bir şifre olarak düşünülebilir. Bu 19 hanelik şifreyi satın alırken içerisindeki paraya göre karşılığında para ödenir. Örneğin 10 €’luk bir ukash pin aldınız. Bununla bir alışveriş yaparken alışveriş yapacağınız siteye üye oluyorsunuz ve ürününüzü sepetinize ekliyorsunuz ödeme kısmına geldiğinde ise ödeme yöntemi olarak ukashı seçiyorsunuz ukash kartı pin kodunuzu giriyorsunuz ve ürün bedeli alınmış oluyor. Daha sonra ürününüz kapınıza kadar geliyor.

Ukash ile alışveriş yapabileceğiniz 12000’i aşkın alışveriş sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerde A’dan Z’ye aradığınız her türlü ürünü bulup satın alabilirsiniz. Ukash kart ile alışveriş yapmak kredi kartı bilgilerini vermek istemeyenler için en iyi çözüm yoludur. Ukash kartın diğer bir özelliği de herhangi bir kesinti olmamasıdır. Normal havale, eft gibi işlemlerde işlem bedeli olarak belli bir miktar kesilirken ukash için ise böyle bir kesinti kesinlikle yoktur.

İçerisinde euro para biriminden bakiye bulunan ukash kartınızı satın aldıktan sonra 19 haneli pin kodunu kullanarak istediğiniz online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ukash pin ile sadece internette alışveriş değil oynadığınız online oyunlarınız içiresinde kullanacağınız para da alabilirsiniz.

Ukash kartın hiç bir masrafı yoktur banka kartı, kredi kartı, havale, eft gibi işlemlerde yıllık ücret, işlem ücreti, faiz vb. gibi kesintiler yapılırken Ukash kart ’ta hiçbir kesinti yapılmamaktadır.

Ukash kart alındığında içerisinde bakiye ne ise o bakiyenin üzerine takviye yapılamaz her pinin satın alınırken belirlenmiş bir bakiyesi vardır o bakiyeye göre ücret ödenerek ukash pin alınır ve o pin ile internette online olarak her türlü alışveriş yapılabilir.

Ukash satın alma işlemini de internet üzerinden yapabilmektesiniz. Ukash kart pini olarak satış yapan firmalardan aldığınız ukash pinlerini alışverişlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Türk lirası üzerinden de alış yapma imkanınızın olduğu ukash pinlerin içerisinde euro para biriminden bakiye bulunur. Bu ukash pinini herhangi bir siteye yüklediğinizde ise tüm para birimlerine otomatik olarak çevrilebilmektedir.

Sizde ukash kullanmanın rahatlığını hemen tatmak istiyorsanız yapmanız gereken şey sadece ukash kart almak daha sonra internet üzerinden tüm alışverişlerinizi gerçekleştriebileceksiniz. Hem anında ödeme yapmış olacaksınız hem de bankaların acımasız kesintilerinden kurtulmuş olacaksınız. Yurtdışında oldukça sık kullanılan ukash kart ile alışveriş yöntemi gün geçtikçe Türkiye’de de yaygınlaşmaktadır. Ülkemizde ukash kart satan pek çok firma bulunmaktadır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.