Su Arıtma Cihazları

Su Arıtma

Ev tipi reverse osmosis arıtma cihazları satışı yapan firmamız sektörde lider olma yolunda ilerlemektedir. Bildiğiniz üzere firmamız kurulalı uzun bir zaman olmamasına rağman 2000 müşteri kitlesine ulaşmıştır ve sektörde saygıdeğer bir yer edinmiştir. Kalitenin güven ile buluştuğu yerde devreye bizim firmamız girmektedir. Su arıtma cihazları sektöründe diğer 2. sınıf firmalar arasında olmaktan kurtulmuş ve müşteri memnuniyetiniz maximuma çıkarmış bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz olduğu sürece firmamız sizlere daha kaliteli hizmet vermeye devam edecektir. Bizlerin varolmasında sizlerin çok büyük katkıları bulunmaktadır. AQUA LİGHT olarak 2000. müşterimiz şerefine sizler için çok güzel kampanyalar başlatacağız ve sektörde devir açacak özel üretim cihazlarımız ile sizlere hizmet vermeye son sürat devam edeceğiz. Su arıtımı konusunda 2000 müşteri kitlesi 2 aylık bir firma için küçümsenecek bir rakam değildir. Bu demek oluyor ki firmamızın var olmasında en önemli etken “müşteri memnuniyeti” sizde çalıştığınız firmalardan memnun değil misiniz? O zaman tam yerindesiniz. Sizlere Hz. Mevlananın bir sözünü hatırlatmak isterim “NE OLURSAN OL GEL!” sizde hangi firmada olursanız olun gelin 🙂 sizler önemsenecek insanlarsınız bizlerin varolmasında en önemli etken sizsiniz. Sizlerle varız sizler var ediyorsunuz sizler var oldukça bizde varız. Gelelim kampanyamıza; 2000. müşterimiz şerefine su arıtma cihazları kampanyamızı başlatalım dedik ve sitemizde bulunan PROTON TURKEY adlı özel üretim ve %100 türk malı olan ürünümüz sizlere %45 indirim ile satışa sunmaktayız. Kalite ve güven ilk prensibimimizdi ve bunlara ek olarak da ekonomik olmayı da ekledik ve sizlere daha sağlıklı su arıtma cihazı temin etmek için burdayız.

Sizde firmamızın bu 2000. müşteri şerefine yapmış olduğumuz PROTON TURKEY su arıtma cihazında ki %45 lik indirimden yararlanmak için sitemizin sağ kısmında bulunan Müşteri Hizmetleri telefon numaralarından bizlere ulaşıp %45 TURKEY adlı indirim kodunu söylediğiniz takdirde sizde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. 2000. müşterimizde böyle bir kampanyaya imza atan firmamız 2500. müşterinsde daha büyük bir kampanya ile karışınızda olacak bizi takip etmeye devam edin.

Yazan: http://www.suaritmacihazlari.com.tr/

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.