Solar Enerji ile Çalışan Fener Sayesinde Bedava Aydınlanın!

Solar Enerji, güneş ışınlarının kullanılmasıyla elde edilen enerjidir. Bir diğer adı da güneş enerjisi olarak bilinmektedir. Güneş enerjisi ile su ısıtma sistemleri, solar aydınlatma sistemleri, solar lamba ve güneş enerjisiyle çalışan aletler üretiliyor. Her eve lazım olan bu ürünler sayesinde güneş ışığı sayesinde elektrik enerjisi üretebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Bu sayede uygun fiyata pratik şekilde aydınlanabilirsiniz!

Solar Fener, Şah Enerjinin satışa sunduğu ve Türkiye’de alternatifi olmayan bir üründür. Bu ürün, şarj etmeye gerek olmadan, güneş enerjisiyle şarj olan ve gecenin tümünde sizi aydınlatabilecek güçlü bir led fener olarak öne çıkmaktadır. Solar Fener’in bazı özellikler şunlar:

  • Şarj etmeye gerek olmadan sadece güneş enerjisi ile şarj olur. Gerekirse elektrikle de şarj edilebilir.
  • Gerekli aparatlar temin edildiğinde cep telefonlarını solar fener üzerinden solar enerji ile şarj edebilirsiniz.
  • Işıklı ortamlarda üzerindeki fotoselli devre sayesinde otomatik olarak ışık vermeyi durdurur. Karanlık ortamlarda ise otomatik olarak yanar.
  • 2 farklı aydınlatma seviyesi vardır. Tam olarak şarj olduktan sonra düşük seviyede 24 saat, yüksek seviyede ise 12 saat çalışabilir.
  • 20 metrekarelik bir alanı aydınlatabilir.
  • Fenerin led ampul ömrü ise tam 50bin saattir.
  • Ağırlığı 1 kilogramdır.

Solar aydınlatma sistemini geleceğin aydınlatma biçimi olarak değerlendirmek hiç yanlış olmaz. Enerji savaşlarının yapıldığı dünyamızda; güneş enerjisi ile bedavaya sınırsız enerji üretmen ve bunu kullanmak hiç şüphesiz çok akıllıca bir yöntemdir. Her eve lazım olan bu ürünü satın almak için buraya tıklayın: Güneş Enerjili Lamba

Şah Enerji – Solar Fener
http://www.sahenerji.com/solarfener.html

Benzer Yazılar

One comment

  • Arif

    Solar enerji ile çalışan ürünlerin artması çok güzel. Kullanışlı bir ürüne benziyor. Tanıttığınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.