Promosyon

Promosyon, çeşitli firmaların kendi bünyelerini ya da ürettikleri ürünlerini tanıtmak ve tüketicilerin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemdir. Promosyon ürünleri bir firmanın adını duyurmasında, o firmanın ürünlerinin akılda kalıcı hale getirilmesinde kullanılan etkili bir araçtır. Örneğin promosyon olarak kalem, çakmak, oto kokusu, bardak altı, termos bardak, şemsiye, saat, duvar saati, anahtarlık, ajanda, kartvizitlik, dijital ürünler, metal kalem, plastik kalem, baskılı kalem, eşantiyon, çanta, klasör, ıslak mendil, hesap makinesi, bloknot, t-shirt, bayrak, masa seti, kurşun kalem vb. ürünler dağıtılabilir.

Promosyon ürünleri firmanızın kimliğini, logosunu hayatın her alanına taşır. Promosyon ürünleri, markanızın tanınmışlığını artırır, akılda kalıcılık sağlar, cazip kılar. Özellikle yeni firmalar için promosyon ürünleri tanıtımın en gerekli parçasıdır. Logonuzu 7 gün 24 saat yaşamın aktif olduğu her alanda göz önünde tutar.

Dünya devi yiyecek firmaları, içecek firmaları, otomotiv firmaları promosyonu en sık, en yaygın, en doğru ve en fazla kullanan firma örneklerdendir. Dünyaca tanınan güzellik ve bakım ürünleri üretici ve satıcı firmaları aynı şekilde promosyon ürünlerini çok verimli kullanırlar. Dünya markası olmadığı halde küçük firmalar da promosyon ürünlerini yaygın bir şekilde kullanmaktadır. Yüksek maliyetli tanıtım ve reklam kampanyalarını kullanamayan küçük ve orta ölçekli firmalar firma logolarının ve markalarının bulunduğu promosyon ürünlerini kullanarak ürünlerini ve şirket bünyesini tanıtır.

Promosyon her mevsim gerçekleştirilebilecek, geniş yelpazeye sahip bir tanıtım aracıdır. Kışın, termoslar, bardaklar, kupalar, polar battaniyeler, sweat-shirtler, cildinizi soğuktan koruyan, teması kış olan tüm ürünler tanıtımınız için uygun araç olacaktır. Yeni yılda gününüzü, ayınızı, yılınızı organize edeceğiniz; takvim, ajanda ürünleri ve kırtasiye ürünleriyle, hayatınızın her alanında akılda kalıcılık sağlayabileceksiniz.

İlk ve son baharda, markanız hedef kitlenizi yağmurdan koruyan bir şemsiye veya belki şapka olarak caddelere taşır. Mevsim değişirken buna ayak uyduran meyveler sebzeler sofralarda yerlerini alırken, metal, ahşap, cam, porselen, plastik mutfak gereçleri ve aksesuarlarıyla promosyon ürünleri logonuzu evlerin mutfaklarına taşır.

Yazın ürününüzün markasını, her yeşillikte yapılan pikniklerinde, oyuncaklarla, toplarla, t-shirtlerle, güneş gözlüklerine, deniz kenarlarında çocukların ve büyüklerin eğlence ve dinlenme alanlarına taşıyabileceksiniz.

Bütün bunları temin edebilmek isterseniz 21 yıllık tecrübesiyle hizmete hazır olan Özgeç Promosyon firmasının web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özgeç Promosyon
www.ozgecpromosyon.com

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.