Murat Hoca – istanbul özel ders hizmeti

Murat Şahin, istanbul özel ders almak isteyen öğrencilere hizmet veriyor. Murat Hocamız Katü Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunudur. Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri derslerinde özel ders verebilmektedir. İstanbul özel ders hizmeti vermekteki amacı size hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olmaktır. SBS, LGS, YGS’ye yönelik profesyönel eğititim koçluğu ve özel ders almak istiyorsanız Murat hocayı tercih edebilirsiniz.

Özel ders öğrencinize zorlandığı konularda birebir eğitim almak suretiyle kendini geliştirme imkanı verir. Nokta atışı eğitim de diyebileceğimiz özel ders, öğrenciye tam eksik olduğu noktalarda takviye yapılmasına olanak sağlayarak maksimum başarıya öğrenciyi ulaştırır.

Murat Şahin kimdir?

9 Ağustos 1987′de İstanbul Fatih’de doğdum.

İlk,orta ve lise Öğrenimimi Güngören’de tamamladım.

2008 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliğinden Mezun Oldum.Ardından Giresun Çözüm Dergisi Dershanesinde sonra da Fatih Bil Dershanesinde Fizik, Kimya, Fen Bilgisi Ve Eğitim Bilimleri Öğretmenliği Yaptım.

Hayallerimi daha fazla ertelemeyerek İstanbul Bİlgi Üniversitesi Fizyoterepi ve Rehabilitasyon Bölümüne girdim hâlâ aynı yerde devam ediyorum. Geri kalan zamanımda Bilgi Üniversitesi dersliklerinde veya evinizde sizlere geleceğinizi şekillendirmek için yardımcı oluyorum.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.