Makina Pazarı

Makina alım satım işlemlerinizi kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş olan ikincielmakine.com bu alanda Türkiye’de bir ilk! Makina alım satımı ile uğraşıyorsanız veya birinci el makina satıyorsanız siz de siteye üye olarak kendi online mağazanızdan bu işlemlerinizi yapabilirsiniz! Online makina pazarı yayında!

Sıfır makina fiyatları veya ikinci el makina fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız siteyi inceleyerek piyasa hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Siteye üyelik şu an için ücretsiz. Hiç bir ücret ödemeden üye olabilirsiniz, fiyat araştırması yapabilirsiniz, kendi makinalarınızı satabilir veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeni makinalar alabilirsiniz.

Sitede ambalaj makineleri, el aletleri, forkliftler, gıda işleme makineleri, ısıtma & soğutma makineleri, inşaat makineleri, iş makinaları, jenarator, kiralık makineler, kompresörler, madencilik makineleri, marangoz makineleri, matbaa makineleri, plastik doğrama makineleri, sanayi makineleri, tekstil makineleri, ziraat makineleri kategorilerinde yüzlerce makina bulabilirsiniz!

http://www.ikincielmakine.com/
Online Makina Pazarı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.