Kedi Maması Köpek Maması

Türkiye de çok hızlı büyüyen Pet Shop sektörü her geçen gün kedi maması , köpek maması ve petshop malzemeleri olarak kalitesini ve ürün çeşidini bir hayli fazla artırmaktadır. Yavru Kediler ve Yavru köpekler’ de mama seçimine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Şayet ki yavru evcil hayvanınızı kaliteli bir kuru mama içeriğine sahip bir mama markası ile beslemediğiniz de, ileri yaşlarında hastalıklara çabuk kapılmasına ve bağışıklık sistemlerinin gelişmemesine sebep olacatır.

Yavru kedi maması, kedinizin anne sütünden kesildiği tarihten itibaren vericeğiniz mama kalitesine göre büyüme evresini tamamlayacaktır. İçeriğini bilmediğiniz kuru mama maerkalarını kullanmamanızı öneririz.Yavru köpek maması kullanmaya başladığınızda içeriğinde kemik sağlığına destek verecek olan kuru mama katkı maddelerinin vitaminlerinin olmasına dikkat edilmelidir.

Kedi-Köpek-Maması

Pet Shop very fast growing sector in Turkey every day cat food, dog food and the quality of materials and the product range to a petshop considerable increases. Kittens and puppy dogs’ need to be very careful in the selection of food. If you fry it in a pet food brand with a good quality dry food with the contents of beslemediğiniz, advanced age diseases and immune systems quickly kapılmasına gelişmemesine olacatır cause.

Kitten food, cat food vericeğiniz by the quality of breast milk from the date of discontinuation will complete the stage of growth. Mama do not know the contents of dry dog food when you start using maerkalarını öneririz.Yavru not use the content to support bone health, vitamin additives should be sure the dry food.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.