Farmasi Kayıt

farmasi kayıt

Farmasi sağlık ve kozmetik ürünleri üreten Türk şirketidir. Ülkemizde network marketing yoluyla fabrikadan halka direk satış yapmaktadır. Böylelikle çok daha uygun fiyatlara ürün satışı yaparken birçok kişiye de gelir imkânı sunmaktadır. Farmasi satış danışmanı olmanız için öncelikle Farmasi’ye kayıt olmanız gerekmektedir.

Farmasi kayıt işlemi yapıldıktan sonra üye Farmasi satış danışmanı olur. Böylelikle web sitesinde danışmana özel kullanıcı paneli açılır. Bu panelde danışman siparişlerini girer ve yeni üye kayıtlarını yapar. Ayrıca sipariş takibini ve üye takibini de bu panelden kontrol edebilir. Yeni ekleyeceği danışmanlar için Farmasi kayıt işlemlerini danışman ekle bölümünden yapar.

Farmasi danışmanları ürünlerini Farmasi resmi web sitesine giriş yaparak sipariş ekle bölümünden yapar. Bu bölümde siparişini aldıkları ürünün kodlarını ve sayısını ekler. Tüm siparişler hazır olduğu zaman alışveriş sepetinin altında bulunan satış butonuna tıklar ve siparişini sonlandırır. Verilen siparişin durumunu ve kargoya verilmişse nerede olduğunu ise Farmasi kayıt bölümünün altındaki sipariş takip bölümünden kontrol eder.

Farmasi’de satış yapmaktan ziyade Farmasi kayıt bölümünü kullanarak yeni danışmanlar eklemek daha faydalıdır. Gelecekte eklenen danışmanlar sayesinde liderlik basamaklarını hızlıca tırmanır, yüksek mevkilere gelebilirsiniz. Farmasi kayıt işleminden itibaren müdürlük seviyesine ulaşmak tamamen sizin elinizde. Hiçbir başarı tesadüf değildir.

Farmasi kayıt için tıklayın http://www.farmasili.com/farmasi-kayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.