Ev Dekorasyon

Evimizi istediğimiz renk ve modelleride döşeyebileceğimiz, uygun fiyat ve kampanya seçenekleri ile tüm mobilya dekorasyonlarına bakabileceğimiz web sitesi.

Herkesin hayalindeki bir dizayn ve dekorasyon hayali vardır. Bazı kişiler hayellerini gerçekleştirmek için dünya kadar para harcamakla birlikte bazı kişiler ise bütçeleriniz el verdikleri kadar yaptırmaktadır. Dekorasyon denildiği zaman ilk akla gelen bir evin salonu olup, her ne kadar günümüzde “salon” anlayışı yerini daha kullanışlı, daha sıcak ve sade alanlara bıraksa bile, yine de bazı evlerde büyük salonlara rastlamak mümkün. Şu anda en çok beğenilen ve ev solonlarına yaptırıla dekorasyon genellikle doğa ve eskiye duyulan özlemler, eskitilmiş mobilyalar, döşemelikte doğa renkleri, duvarlarda ise bol ve uyumlu resimler ve çerçevelerdir.

2000′li yıllarından gelen döşemelik kumaşlarda düz ve natürel görünümlü, minimalist dokular daha sıkça kullanılmış, şönil ve kadifelere de rastlanıyor, çizgili ve ekose döşemelikler ise her zaman olduğu gibi yine revaçtadır. Evinize en uygun ev dekorasyonu seçmek için biraz zevkli olmanız gerekmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.