Serdar Aziz G.Saray’a gidiyor mu?

Galatasaray’ın transfer listesinde bulunan Bursaspor’lu Serdar Aziz’in menajeri NTV Spor’a konuştu. Menajer Haluk Canatar, sarı-kırmızılıların genç oyuncuyla ilgilendiğini belirtirken, transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Bursaspor’un genç oyuncusu Serdar Aziz’in menajeri Haluk Canatar, NTV Spor’a konuştu.

Galatasaray’ın Serdar ile anlaştığı yönündeki haberleri net bir dille yalanlayan Canatar, 23 yaşındaki oyuncunun sarı-kırmızılıların gündeminde olduğunu söyledi.

Basında çıkan haberleri yalanlayan Serdar’ın menajeri, “Serdar Aziz’i Galatasaraylı bir yöneticiyle bir araya getirmem bir futbolcuyu menajeri olarak bitirmem anlamı taşır. Serdar’ın kulübüyle sözleşmesi devam ediyor. Transfer gündemi doğrudur, bunu saklamak ya da kamuoyunu yanlış yönlendirmek hoş kalmaz. Serdar adı belirtilen mekana 5 yıldır gelir, 5 yıldır da Florya’ya yakın yerlerde yemek yeriz. Galatasaray Kulübü’nden herhangi bir yöneticiyle görüşmedik. Bu söz konusu dahi olamaz” dedi.

“Bursaspor Kulübü’nden Galatasaray Kulübü’nün bir talebi oldu, görüşmek üzere bir talebi oldu” diyen Canatar, “Serdar Aziz’in bir bonservis bedeli var. Buradan çıkacak görüşmelerin ardından biz kademeye gireriz. Tek adres Bursaspor Kulübü, bu haberlerin doğruluğunu teyit edecek tek adres Bursaspor Kulübü’dür” ifadelerini kullandı.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.