Selçuk ve Eboue’den Schalke yorumu

selçuk ve eboueGalatasaray’da Selçuk İnan ve Emmanuel Eboue, GS TV’de yayınlanan programda Schalke ile oynayacak rövanş maçının bir değerlendirmesini yaptı.

Galatasaray’ın Schalke ile oynayacağı rövanş maçı öncesi Selçuk İnan ve Emmanuel Eboue önemli açıklamalarda bulundu.

Selçuk İnan, en büyük hedeflerinden birinin Şampiyonlar Ligi’nde oynamak olduğunu söylerken, Almanya’dan turla döneceklerini belirtti.

SELÇUK TURA İNANIYOR…

”Öncelikle kendi sahamızda oynadığımız maçı kazanıp avantajlı bir skor yakalamak istiyorduk. Golle de başladık, ikinci golü de bulabilirdik ama olmadı. Bakıldığında Schalke avantajlı bir skorla buradan ayrıldı. Ama Şampiyonlar Ligi’nde içeride dışarıda bunların çok önemi yok. Hedefimiz birinci maçta yakalayamadığımız avantajı orada yakalamak.”

”Burak çok güzel bir gol attı. Verdiğim pas çok da asist olmayabilir ama gol pası oldu sonuçta. Ben de mutlu oldum. 7 gol attı, büyük çok bir rakam bu. Umarım Schalke maçında da yine fileleri havalandırır.”

”ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜZİĞİ ÇALDIĞINDA…”

”Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmek en büyük hedeflerimdendi. Buradaki havayı solumak inanılmaz bir duygu. Umarım her sene bu duyguyu yaşarım. Şampiyonlar Ligi müziği çaldığımda her defasında tüylerim diken diken oluyor. Keşke her maç böyle olsa diyorum.”

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.