‘Kötü çocuk’ imajını kabul etmiyorum!

Galatasaray’ın Brezilyalı Yıldızı Felipe Melo, kendisine yapışan ‘kötü çocuk’ imajını kabul etmediğini söyledi. Hakkındaki eleştirileri umursamadığını aktaran Melo, söylentilerin aksine Avrupa’da iyi bir kariyeri olduğunu ifade etti.

Brezilya’nın ‘sexy’ dergisine röportaj veren Felipe Melo, milli takım ve kariyeri hakkında açıklamalar yaptı.

2010 Dünya Kupası çeyrek final maçında Hollanda karşısında kırmızı kart gören ve yenilginin sorumlusu olarak gösterilen Melo, o maçtan sonra Brezilya Milli Takım formasına hasret kaldığını belirtti.

Milli takıma alınmamasının Hollanda maçıyla ilgisi olmadığını vurgulayan Brezilyalı yıldız, “Bu çok küçük bir sebep. Birçok maç kazanıp sadece bir maç kaybettik. Milli takım kapılarının kapandığını düşünmüyorum. Bunun antrenörün tercihi olduğuna inanıyorum” dedi.

Galatasaray’ın başarılı oyuncusu, daha önce formasını giydiği Flamengo, Cruzeiro, Gremio, Fiorentina ve Juventus takımlarındaki olayları nedeniyle kendisine yapışan ‘kötü çocuk’ imajını kabul etmediğini söyledi.

Gittiği her yerde ‘kötü çocuk’ olarak gösterildiği iddialarını reddeden yıldız futbolcu, “Avrupa’da saygı duyulan bir oyuncuyum ve iyi bir kariyere sahibim. Hakkımda söylenenler beni korkutmuyor. Eğer insanların hakkımda ne söylediğini umursarsam futbol oynayamam. Bazı eleştirileri dikkate alıyorum ama hepsi için geçerli değil” ifadelerini kullandı.

‘Kötü çocuk’ yakıştırmasını kabul etmediğini belirten Melo, “Kötü çocuk Viola’ydı, Romario’ydu. Benim böyle bir geçmişim yok. Romario ayrıca benim idolümdür” dedi.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.