İşte Terim’i sahadan attıran sözler

Orduspor karşılaşmasının devre arasında hakem Serkan Çınar tarafından tribüne gönderilen Fatih Terim’in ceza almasına neden olacak sözler ortaya çıktı.

fatih terim ve hasan şaşGalatasaray’ın ikinci yarıda attığı gollerle destansı bir galibiyete imza attığı Orduspor karşılaşmasında önce teknik direktör Fatih Terim, sonra da yardımcı antrenör Hasan Şaş tribüne gönderilmişti. Hakem Serkan Çınar’ın yanısıra gözlemci Sabahattin Şahin ve 3 temsilcinin raporu, Türkiye Futbol Federasyonu’na ulaştı.

HaberTürk gazetesinden Atilla Türker’in haberine göre; Serkan Çınar, raporunda Fatih Terim’in kendilerine yönelik çok sert ifadeler kullandığını belirtti. Çınar, “Terim, ilk yarı bitiminde soyunma odasına doğru giderken bize yönelik olarak ‘Yazıklar olsun. Maçı katlettiniz. Utanmıyor musunuz? Böyle hakemlik mi olur!’ diye bağırdı. İkinci yarı başlamadan önce yine yanımıza yaklaşarak ‘Çıkın 2. yarıda da maçı katledin. Görelim nasıl yöneteceksiniz… Kabadayı hakem’ şeklinde bağırdı. Bağırmalarına ve hakaretlerine devam etti. Ben de bunun üzerine görevlilere talimat vererek kendisini sahadan attığımı bildirdim” ifadesini kullandı.

Karar perşembe günü verilecek

Raporlar doğrultusunda Disiplin Kurulu’na gönderilen Fatih Terim’in cezası perşembe günü belli olacak.

Kaynak: Haberturk.com

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.