Chedjou: “Terim beni hep istedi”

Galatasaray’ın yeni transferi Chedjou, sarı-kırmızılı formayı giydi ve açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın yeni transferi Chedjou, sarı-kırmızılı formayı giydi ve açıklamalarda bulundu. Galatasaray’ın büyük bir kulüp olduğunu vurgulayan Chedjou, sarı-kırmızılı formayı giydiği için büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

chedjou gs tv

“GELMEDEN, GALATASARAY FORMASI GİYDİRDİLER”

Galatasaray taraftarına da övgüler yağdıran Kamerunlu savunmacı; “Buraya geldiğim andan itibaren ne kadar önemli bir yere geldiğimi anladım. Tesisleri ve ortamı gördüm, gerçekten çok güzel. Milli takımda da Dany ile beraberdik ve o da bana zaten Galatasaray’ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anlattı. Galatasaray taraftarının gerçek bir taraftar olduğunu biliyorum. Sosyal medya da bana yoğun bir ilgi gösterdiler. Ben daha İstanbul’a gelmeden bana Galatasaray formasını giydirdiler. İlgilelerinden dolayı büyük bir mutluluk duydum. Bana ne zaman İstanbul’a geleceğimi Fransızca ve İngilizce olarak sordular. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi’nde önemli başarılar elde etti. Zaten Jose Mourinho da bunu itiraf etti.” dedi.

“TERİM, BENİ ARALIK AYINDAN BU YANA İSTİYORDU”

Fatih Terim’in kendisini Aralık ayından bu yana istediğini vurgulayan Chedjou, “Hocayla birebir tanışmadık ancak kendisinin hem Türkiye’de hem de dünyada ne denli saygı duyduğunu biliyorum. Kendisi beni Aralık ayından beri istiyordu, ilgileniyordu. O dönemde sakattım ancak Terim yine de benimle ilgilendi ve sürekli durumumu sordu. Dany ile konuştuğumuz zaman kendisi bana sürekli Galatasaray’ı anlattı ve ben de internetten gerekli araştırmaları yaptım, yakın arkadaşlarımdan bilgiler aldım. Buraya gelerek iyi bir tercih yaptım. Fransa’da bu tercihime şaşırdılar ancak ben bu tercihimin doğru olduğuna inanıyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.