Son Yılların Mucize İksiri Ozon Serumu

Ozon yağı ve ozon serumu son yılların yeni gözdesi haline geldi. Ozon güçlendirilmiş oksijenle cildin alt tabakalarına tesir ederek hücreleri yeniliyor, daha sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Ozon serumu ve ozon yağı sadece yüz bölgesinde değil vücudun her yerinde kullanılıyor.

Yaşlanma etkilerini azaltıcı olarak; yoğun oksijen ile yaşlanma nedeniyle, uzun süre oksijenlenmeyen hücreleri oksijene doyurur. Oksijen dengesinin yeniden düzenlenmesine yardımcı olup yaşlanmayı geciktirir. Cilt hücrelerinin antioksidan etkisi ile korunmasına destek olur, hücre içi detoksa yardım eder. Cilde canlılık ve parlaklık verir. Doğal botoks etkisini destekler. Onarım ve yenilenme için yapı taşı oluşturulmasına yardımcıdır.

Cilt lekeleri için; yaşlılık ve güneşe bağlı lekelerin giderilmesi için yardımcı ve cildin rengini düzenleyen güçlü bir hücre yenileyici serumdur.Saç dökülmesi ve saç kepeklenmesine karşı kullanılır. İçeriğinde bulunan aktif oksijen sayesinde iltihaplı sivilceleri ve sivilce oluşumuna sebep olan bakterileri öldürmeye, yeni sivilce oluşmasını engellemeye yardımcıdır. Gözenekleri sıkıştırır ve siyah nokta oluşumunu önler.

Kırışıklık giderici,sıkılaştırıcı,toparlayıcı, cilt Sarklamalarına karşı, hücre yenileyici, epilasyon ve solaryum sonrasında yüz ve vücut nemlendicisi olarak kullanılır.

Vücudun diğer bölgeleri için; bacaklardaki dolaşım sisteminin düzene girmesini ve bölgedeki portakal kabuğunun azalmasına yardımcı olan hücre yenilceyici özelliği sahiptir. Çatlak giderici olarak kullanılabilir. Ter kokuları engelleme konusunda etkidilir. Kuru cilt ve vücut nemlendiricisidir. Vucüd masajlarında kullanılır. El ve ayaklarda oluşmuş nasırları giderici olarak da kullanılabilir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.