Meksika Biber Hapıyla Sağlıklı Zayıflama

Meksika biberi yüzyıllarca geleneksek olarak kullanılan acı biber türüdür. Zamanla değerlenen ve zayıflama etkisiyle de kendini gösteren meksika biberi şimdilerde kapsül şeklinde kullanımda. Meksika biber hapı diğer bitkisel kapsüller gibi ilaç değil, bitkisel besin takviyesidir.

Meksika biberi Chalco’de Diaz Covarrubias bölgesinde yetiştirilen bir bitkidir. Eskilerde halk arasında yemeklerde çokca kullanılan meksika biberinin faydaları keşfedilmiş sıkça kullanılmaya başlanmıştır.
Meksika biber hapı gibi birçok besin takviyeleri kullanılırken beraberinde egzersiz yapılmalıdır. Egzersiz yaparken kişi kendine ve kaslarına çok fazla yüklenmemelidir, ve bu egzersizler düzenli yapılmalıdır. Zamanla tempoyu arttırmak gerekmektedir.Yürüyüşle başlanılan egzersizlere 1-2 dakika koşmayı da eklenmelidir. Ama unutmamak gerekir ki yapılan her egzersizde dengeli olmak gerekmektedir.

Meksika biber hapının faydaları;
• 16 yaş ve üstü kullanıcılarda herhangi bir bilinen yan etkisi görülmemiştir.

• Özellikle hareket etmeyen zor zayıflayan kişilerde etkisi daha fazladır. Vücutta terlemeye dayalı termojenik etki yaratarak(Karın, bel, sarkık kol altları, basen) bölgelerindeki yağların erimesine yardımcı olur.

• Gün içinde Tokluk hissi vererek Aşırı yemek ve tatlı isteğini azaltmaya yardımcı olur.

• Meksika biber hapı ‘nın kendine özgü formülü sayesinde fazla enerjiyi açığa çıkarmanıza yardımcı olur.

• Kan dolaşımı ile vücudunuzdaki fazla yağları eritip atmanıza yardımcı olur.

Meksika biber hapının içeriği nedir?;

İçindekiler: Biberiye,L-Carnitin,Guarana,Yeşilçay,Capsaicin

1-2 L-Carnitin: Başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır. Aynı bir forklift gibi yağları kaldırır ve vücudumuzun yağları yaktığı mitokondri adlı yerlere bırakır. Enerji sağlanması ve kullanımındaki diğer rolleri .

1-3 Biberiye: Antiseptik, kram çözücü, dolaşım ve sinir sistemini aktive edici,uyarıcı,zayıflatıcı,yara iyileştirici,idrar söktürücü.

1-4 Guarana: Amazon bölgesinde yaşayanlar guarana tohumlarını çiğneyerek ya da toz hale getirilip suda eritip içerek enerji sağlarlar. Ayrıca günümüzde enerji içecekleri sektöründe kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.