Extrajel Etkisi Dudak Uçuklatıyor

İçeriğinde buğday proteini bulunduran ve bu bileşen sayesinde sıkılaştırıcı bir nitelik taşıyan extra jel, uygulandığı deri renginin tonunu da ayarlıyor.
Hem incelme hem daralma sağlayan ürünün içeriğindeki doğal bileşenler Avrupa’da milyonlarca insanın öncelikli tercihi olması konusunu yeterince açıklıyor.

Bölgesel inceltme ve sıkılaştırmadaki başarısı üniversiteyle birlikte kullanıcıları tarafından onaylanmış güçlü formül extra jel şimdi hızlı ve kalıcı zayıflamak isteyenler için kapsül formunda sizlerle.

Extra jel’in Faydaları;
– Lokal (bölgesel) zayıflamaya yardımcı olur,
– Derinin alt kısmındaki selülitlerin eritilmesini sağlar,
– Cildi sıkılaştırarak cildin genç görünmesini sağlar,
– Cilt altındaki kabarcık şeklinde görülen yağların yakılmasına yardımcı olur,
– Cilt altı kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımını hızlandırır.
– Cilt yüzeyini düzleştirerek, cam gibi bir cilt kazanmanıza katkı sağlar.

Birçok zayıflama ürünlerinde kilo vermenize etki eden içerik ve maddeler vücutta depolanan su miktarına etki ederek bu süreçte yorgun ve halsiz düşmenize sebep olurken extra jel kapsüllerin en büyük farkı vücuttaki su oranına büyük oranda etki etmeden, vücutta birikmiş yağların yakılmasına yardımcıdır. Böylece hem biriken yağlardan kurtularak zayıflamanıza hem de yorgun ve bitkin düşmeyerek, gün boyu enerjik ve zinde olmanıza destek olur.

Extra jel Kullanımı;
Sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat önce 1 adet, günde 2 adet bol su ile alınması tavsiye edilir.

15 yaşından küçüklerin, hamile ve emziren bayanların, kalp ve tansiyon hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir. ürün bileşenlerinden herhangi birine alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.