Doktorlardan Onaylı Hcg Zayıflatıcı Damla

Hcg zayıflatıcı damla mucizevi bir ürün. Hcg damla Amerika’da Dr.Simeons tarafından bulunan bir formülün bitkisel karışıma gelmiş halidir. Kilo kontrolüne yardımcı ürün olarak satılmaktadır. Bunun yanında vücut direncinizi koruyarak gün içerisinde yemek yemeseniz bile enerjinizde destek sağlayan yan etkisiz bir formül içerir. Klinik olarak bir çok testten başarılı sonuçlar ile geçen hcg Damla Amerika’da adından sıkça söz ettirmektedir.

En önemli özelliklerinden bir diğeri ise kapsül veya toz olarak değil damla olmasıdır. Damla olarak tükürük bezlerinizden vüdunuza karışmasıyla hem daha hızlı hemde daha uzun süre etki göstermesidir. Bu nedenler ve daha bir çok neden ile birşleştiğinde hcg Damla zayıflama yardımcı bitkisel ürünler arasında dünyada ilk tercih haline gelmesini sağlamıştır. Bunun yanında belirtilmesi gereken bir konu ise Amerika’da alternatif tıp dalında uzman yazıları ve programlarıyla ünlü Kevin Trudeau’nun hcg için yazmış olduğu kitabın satış rakamları ise 30 milyonu geçtiğini hatırlatmak isteriz.

Hcg damlanın içeriğinde L-Carnithine, Ornithine, Vitamin B6, Vitamin B12 ve bunlarla birlikte mineralli arıtılmış su bulunmaktadır. Bu maddelerin tamamı bitkiseldir. Kısa açıklayacak olursak bu maddeler ;
Purified Water mineralli saf su
L-Carnitine vücudunuzda ki yağların erimesinde yardımcı bir maddedir.

B6 Vitamini tıpta diyet yapan kişilerin kullanılması tavsiye edilen bir maddedir. B6 vitamini uykusuzluk probleminin azalmasına, sindirim sisteminin düzenli olarak çalışmasına, ruh durumunun iyi olmasına gibi konularda yardımcı bir maddedir.

Ornithine kas dokularnının güçlenmesi ve gelişmesine yardımcı bir maddedir.B12 Vitamini bu vitamin hayvansal yiyeceklerde yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Diyet yaptığınız dönemlerde genellikle bitkisel yiyecekler tüketeceğiniz için hayvansal vitaminlerden eksik kalmaktasınız, Vitamin B12 ile hayvansal yiyeceklerden almanız gereken vitamini sağlamak amacı ile tavsiye edilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.