Doğal Yöntemlerle Kaş ve Kirpik Nasıl Gürleşir?

Eski insanlar doğal yağların sırlarını çözmüşlerdi. Genellikle zeytinyağını birçok yerde kullanırlardı. Saç, kaş ve kirpik üzerine sürülen yağ hem cildi besliyor, kepeklenmeyi önlüyor hem de kıl yapısının daha sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Blue ocean kaş ve kirpik bakım yağı  %100 doğal bitkilerin yağından elde edilmiştir kesinlikle kimyasal madde barındırmaz.

Daha hacimli, daha dolgun, daha gür ve kıvrık kirpiklere sahip olmanın sırrı Blue ocean bakım yağındadır denilebilir.

Kaş ve kirpik bakım yağı nasıl uygulanıyor? 

Temiz ve kuru cilde, sadece sorunlu bölgelere kaş veya kirpik köklerine, günde iki veyahut üç kez  uygulayınız. Yoğun bir formüle sahip olduğundan ürünü az miktarda kullanmanız yeterli olacaktır. İçerisindeki fırsa yardımıyla tüm kılların yağlandığından emin olarak sürünüz.

hairbackkasekimi

İçeriğindeki bileşenlerle kaş ve kirpiklerin uzaması sağlayan enzim aktivitesini en yüksek duruma getirerek kaş ve kirpiklerin oluşumunda etkili olan hormonu yükseltmeye yardım ediyor. Böylece kaş ve kirpiklerini çok güçlü bir şekilde uzamaya başlıyor. Doğal bir yağ olmasına rağmen klinik araştırmalar yapılmıştır. Bu araştırmalara katılan kaş ve kirpikleri uzamayanların büyük bir yüzdesinde çoğalma görülmüştür.

Benzer Yazılar

6 comments

 • yasemin

  Merhaba, blogunuzu çok beğendim. Birde size bir şey danışmak istiyorum kirpik dökülmesi sorunum var eczaneden m2beaute kirpik uzatma serumu aldım. kullanalı 4 hafta oldu kirpiklerim gayet uzadı rimel kullanmıyorum ama birde dolgunlaşsın istiyorum tavsiye var mı bana acaba?

 • kirpik uzatma

  kirpiklerim çok kısa ve sürekli dökülüyor. kirpik için ameliyat felan var mı biliyo musunuz kirpiklerim uzasın istiyorum.bir arkadasim kirpik uzatma serumu tavsiye etti.deneyen var mi?,se yariyor mu?

 • :(

  kaşlarıma 1 hafta boyunca zeytinyağı sürersem hemen çıkar mı

 • belinay

  benimm sorunum kaslarim ve kipriklerim yok denecek kadar az ne yapabilirimde kaslarim ve kipriklerim hem uzar hemde gurlesir lutfen acele cvp verin cok kötuyum bu durum beni cok uzuyo simdiden tesekkurler

 • büşra

  bakın hemen ameliytgibi büyük operasyonlra grmeye grek yok bn zeytnyağı ve çam terebentin kullanıyorum çam terebentini haftada 2 gn ve zeytnyağını 2 gnde bir yada her sbhta olablr nemlndryo kırlmyı önlüyo uzatyo zeytnyağını dene 1hfta kullndm frkı görmye bşladım

 • fyza

  sarımsak sürün yararı olur 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.