Clavis Panax Damar Açıcı Ürünün Faydaları

Damar sertliği halk arasında yaygın olarak görülen kalp damar hastalığıdır. Kalp damar hastalıkları sigaraya, beslenmeye, kolesterol seviyesinin yüksek olmasına, şeker hastalığına, genetik yapıya ve genetik geçirgenliğe bağlı nedenlerden dolayı oluşur.

Damar sertliğinin belirtileri kalp hastalığında spesifik belirtiler değildir. Zaten belirtiler, ancak damar hasarları belirginleştiğinde meydana gelir. Damar sertliği kalpte ortaya çıkarsa kalp kası zayıflar ve yeterince kasılamaz. Çünkü kalbe gelen oksijen azalmıştır. Yaygın olarak bilinen göğüs ağrısı birçok hastada görülebilir. Özellikle egzersiz yaparken bu ağrı sıkıştırıcı ve yanma şeklinde ortaya çıkar. Hastalar göğüslerinde bir baskı hisseder. Bu ağrı kola, çeneye yayılabilir ve birkaç dakika dinlendikten sonra geçer. Bunların dışında oluşabilir. En son ise hasta kalp krizi geçirir.

Kalp damar hastalıkları Türkiye’de ölümlerin % 34’üne sebep olduğu bilinmektedir. Panax ürününün bu tür rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için üretildi.
Clavis Panax damar açıcı ürünü tamamen bitkiseldir ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Panax kalp damar hastalıklarının ortadan kalkmasında, damar içindeki arteron plakların erimesinde ve vücudun organlarının düzenli çalışmasına faydalı bir üründür. Clavis Panax, damar yollarının tıkanmasından kaynaklanan tüm rahatsızlıkların tedavisinde doğal destek ürünü olarak kullanılır.

Clavis Panax Damar Açıcı Ürünün Yararları;

– Hipertansiyonun normal seviyelere gelmesinde,
– Kan basıncının düzenlenmesinde,
– Kolesterol seviyesinin azaltılmasında,
– Sperm sayısı ve kalitesinin arttırılmasında,
– Erken boşalma sorununda,
– İktidarsızlıkta – Ereksiyon (sertleşme) problemlerinde,
– Testosteron seviyesinin arttırılmasında,
– Erkek ve kadında cinsel istek kaybının önlenmesinde,
– Erkek ve bayanlardaki kısırlık problemlerinde,
– Kadınların yumurtalık problemlerinde,
– Kas gücünün ve dayanıklılığının arttırılmasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.