Yeni PS3 Satışa Çıktı

Yeni PlayStation 3 daha ince ve daha estetik görünümüyle satışa sunuldu. PS3 Essentials ile PlayStation®3’ün en çok ilgi gören oyunlarını en uygun fiyata alma imkanı sunuluyor.
PS3 Essentials serisinde yer alan Hollywood filmlerinden daha uzun soluklu indirimli satış rekortmeni oyunları en ekonomik fiyata alma fırsatı sunuluyor.

PS3 Essentials başarılı birçok oyunu uygun bir fiyat karşılığında oyunseverlere sunuyor. Sony, yeni PlayStation®3 (PS3) konsolunu piyasaya çıkardı. Bu konsolda sevdiğiniz oyunları depolama ihtiyaçlarınıza göre şekillendirme fırsatı sunuluyor. PS3 Essentials lansmanında Essentials oyun yelpazesinde PlayStation™ oyunlarından oluşan katalogu bugüne kadarki en uygun fiyatlardan sunuyor.

Koleksiyonlarını geliştirme fırsatı sunan PS3 Essentials ile oyunseverler artık almaya imkan bulamadıkları oyunlarla oynama fırsatını yakalıyor. Yeni PS3 sahipleri de, cazip fiyatlara klasik oyunlardan oluşan bir koleksiyona sahip oluyor. Koleksiyonda, God of War 3, Heavy Rain, Infamous, Sports Champions gibi her oyunseverin arşivinde olmasını hayal ettiği oyun yelpazesi sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.