Pro Evolution Soccer 2011’den Yeni DLC

Konami, Pro Evolution Soccer 2011’i güncellemeye devam ediyor. PES takım lideri olan Jon Murphy PES 2011 DLC ile ilgili açıklamalarda bulundu. 15 Mart’ta PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için yayınlanacak olan bu indirilebilir içerik, takımları son kadrolarıyla oynamak isteyenler için oldukça iyi olacaktır. Konami, PES 2011 için çıkacak ilk DLC paketinin ayrıntılı bilgilerini bugün oyun severlerle paylaştı. 12 Ekim günü PSN üzerinden bedava sunulacak DLC paketi; oyun için güncel oyuncu listesini içerirken, UEFA Champions League Group Round’da bulunan uzman takımları oyunun Champions League kısmına ekliyor. Bununla birlikte DLC paketinde, Lionel Messi’nin 3 adet duvarkağıdı da bulunuyor.
Gelecek hafta yayınlanacak olan yeni DLC (indirilebilir içerik) sayesinde oyuna bazı yenilikler geliyor. Yeni içerikle birlikte oyunun gerçek dünyadaki gibi kadrolara sahip olması sağlanacak ve 135 klübün Şubat sonuna kadar olan transferleri oyuna eklenecek. Ayrıca İspanya’nın yeni forması ve İsveç’in deplasman malzemeleri yenilenecek.
PS3, Xbox ve PC için çıkacak olan DLC’de bir çok yenilik bulunuyor. Oyuna yeni kadro güncellemeleri, yeni krampon ve formalar eklenmiş. PES 2011 DLC’si çıkış tarihi ise 15 Mart.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.