Fallen Earth Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz çoklu online oyun (Free2Play) yayıncılığında dünya lideri GamersFirst, ödüllü MMO oyunu Fallen Earth’ün tamamen Free2Play esasına geçişinin bu hafta tamamlanacağını duyurdu. Oyuncular 12 Ekim’den itibaren herhangi bir perakende kopyaya ya da abonelik etkinleştirmesine ihtiyaç duymadan oyuna giriş yapıp eşssiz Fallen Earth deneyimini yaşayabilecekler. Free2Play anlayışı oyunun tek yeniliği değil. Fallen Earth’te bundan böyle yepyeni bir Etkinlik sistemi olacak. Bu yeni sistem sayesinde oyun evreninin her yanında dinamik olaylar ve etkinlikler oluşacak.

Oyunun Free2Play sistemine geçmesiyle birlikte Fallen Earth severler ilk kez oyuna ayıracakları yatırımı kendileri seçebilecekler. Çünkü GamersFirst’ün tüm Free2Play oyunlarında olduğu gibi Fallen Earth’te de ücretsiz oynamayı tercih eden oyuncular için seviye barajları ve içerik sınırlamaları olmayacak. 12 Ekim’den önce etkin hale getirilmiş aboneliği bulunan oyuncular otomatik olarak en üst seviyeden Premium aboneliğin sahibi olacak ve içeriğinde aylık hediyeler, envanter girişleri ve Commander Premium aboneliği için kalıcı indirimin de bulunduğu Fallen Earth Veteran ödül paketi için yeterli sayılacak.

GamersFirst Yardımcı Oyun Direktörü Joseph Wilmon konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Halihazırda yayında olan bir MMO oyunu abonelikten Free2Play sistemine geçirmek her zaman için bir kumardır fakat bu konuda Fallen Earth’ün sadık oyuncu kitlesi bize bu süreçte hep destek oldu. Biz de abonelerin sürekli desteğini ve ilgisini karşılıksız bırakmak istemedik.”
Fallen Earth Dünyası Etkinlikleri

Kıyamet sonrası harabeye dönmüş olan Fallen Earth evreninde yerleşimlerin ve kasabaların ihtiyaçları günden güne değişen şartlarda bir hayli zor karşılanıyor. Gün be gün süren bu mücadele Fallen Earth’ün yeni Dünya Etkinlikleri sisteminde toplandı. Böylelikle Oyuncular Fallen Earth evreninde gezinirken bir kasabaya tıbbi malzeme yetiştirme ya da mutasyona uğramış yaratıkların saldırısını savuşturmak gibi opsiyonel görevler aniden karşılarına çıkacak ve bu görevler sayesinde benzersiz özel ödüller ve deneyimler kazanabilecekler.

3 adet Premium abonelik seçeneğinden birini seçen oyuncular kaynak toplama, zanaat yapma hızı, deneyim kazanma, çoklu karakter hanesi gibi unsurlara daha fazla sahip oluyor. Abonelik seçeneklerinin en güçlüsü olan Commander Premium, oyunculara depolanabilen ve faydalarını ücretsiz modeli tercih eden oyuncular da dahil olmak üzere herkesin görebildiği ustalıklara sahip olma şansı veriyor.
Premium abonelik ve bireysel ücretlendirme ile ilgili daha fazla bilgiye www.fallenearth.com adresinden ulaşılabiliyor.
Veteran Ödülü Çivili Motosiklet

Fallen Earth’ün etkin ve oyuna geri dönen oyuncularını yepyeni bir araç bekliyor. Kıyamet sonrası evrenin zorlu koşullarına uygun olarak tasarlanmış bu motosiklet oyuncuların kamp alanlarından yerleşim yerlerine seyahat ederken mutasyona uğramış yaratıklardan da korunmalarını sağlıyor.
Fallen Earth 2156 yılında Büyük Kanyon yakınlarında, kıyamet sonrası bir atmosferde geçiyor. First person shooter ile role playing türlerini başarı ile harmanlayan Fallen Earth, gerçek zamanlı mücadele, altı farklı hizip, sınıfsız ilerleme sistemi ve oyun içi eşyaların yüzde 95’ini oyuncuların kendilerinin yapabilmelerini sağlayan güçlü ustalık sistemi gibi özelliklere sahip. Fallen Earth, keşfedilecek bin kilometrekarelik alanı ve başta bölgeler ile kasabaları ele geçirme olmak üzere 5.500’ün üzerinde görevi ile oyuncuları benzersiz bir dünyayı deneyimlemeye çağırıyor. Oyunda 4 aşamalı üyelik sistemi bulunuyor. Alpha County eklentisinin yayınlanmasıyla birlikte kıyamet sonrası evrenin klonları 55 seviyeye kadar ulaşabiliyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.