Alice’in Oyunu Çıkıyor

Electronic Arts Inc. ve Spicy Horse, karanlık ve çarpık, fantastik macera video oyunu Alice: Madness Returns’ün bugünden itibaren raflarındaki yerini aldığını duyurdu. American McGee’nin klasik Alice Harikalar Diyarı’nı kendine has tarzıyla yorumladığı Alice: Madness Returns’te oyuncular, Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC’de bu güzel ve sinsi çarpık dünyayı keşfedecekler.

Orijinal PC hiti American McGee’s Alice’in devam oyununda, büyümüş olan Alice nihayet Rutledge Akıl Hastanesinden taburcu olmuş, ama halen daha 11 yıl önce ailesini öldüren trajik yangının dehşeti ve hayatta kalmanın verdiği suçluluk duygusunu üzerinden atamamıştır. Alice geçmişi hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için Harikalar Diyarı’na geri döner. Ama bir zamanlar sığınmak için kaçtığı bu güzel topraklar sinsi bir kabusa, hem Alice’i, hem de Harikalar Diyarı’nı tehdit eden bir deliliğe dönüşmüştür. Alice: Madness Returns orijinal oyunun farklı grafik tarzını yeni görselleri, hikaye ve oyun tasarımı ile daha da geliştiriyor.

Spicy Horse, oyuncuları Alice için yaratmış olduğumuz enfes, ama bir o kadar da karanlık dünyaya gururla davet ediyor diyen Spicy Horse Games Kurucu Ortağı ve Baş Yaratım Direktörü American McGee, “Ekibimiz etkileyici bir hikaye ve farklı grafik tarzı ile hem yeni oyuncuların, hem de serinin hayranlarının kendilerini bir kez daha tavşan deliğinden içeri bırakmaya can atacakları bir oyun yaratmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiler” diye konuştu.

Pepper Grinder – Bu silah cephane sınırınızı arttıracak ve iki kat fazla cephane sağlayacak
Hobby Horse – “Knightmare” her vuruşta oyuncuların sağlığını iyileştirecek
Teapot Cannon – Bu silah düşmanlara verdiğiniz zararı yüzde 50 arttıracak
Vorpal Blade – Kötü şöhretli bu silah düşmanların verdikleri zararı yüzde 50 azaltacak

Flesh Dress – “Fleshmaiden” giysisi her an histeri durumuna geçmenize neden olabilecek
Matt Hatter Dress – “Hattress”, oyuncuların sağlık yerine diş kaybetmesini sağlayacak
Chess Dress – “Checkmate” tüm silahlarla iki kat fazla zarar verecek
Rabbit Dress – “Late but Lucky Dress” oyuncuların sağlığını Shrinking Violets gücü ile güçlendirecek
Cheshire Dress – “Cheshire Dress” düşmanların Gül düşürmelerini engelleyecek
Caterpillar Dress – “Caterpillar Dress”, Shrink Sonar’ın sürekli aktif olmasını sağlayacak
Hayranların Alice serisine verdikleri tepkileri gerçekten olağanüstü olduğunun altını çizen EA Partners Başkan Yardımcısı Sinjin Bain, “2000 yılında çıkan orijinal oyundan bu yana oyunun hayranları, Alice’in geçmişi hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmak için nelerle uğraşacağını öğrenmek üzere yeni oyunu heyecanla bekliyordu. Tutkulu hayranlarımızı ödüllendirmek üzere bu geniş kapsamlı indirilebilir içeriği sunuyor olmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

EA hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.ea.com adresini ziyaret edin. Alice: Madness Returns hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://AliceMadnessReturns.com adresini ziyaret edin.

Playstation 3 ve Xbox 360’ta American McGee’s Alice’e erişebilmek için Alice: Madness Returns diskinin konsola takılı olması gerekmektedir

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.