Jeff Abbott – Panik

Baştan sona nefes almadan her sayfası aksiyonla dolu olan bir kitap okumak ister misiniz? İşte bu kitabın adı “Panik“.

Panik; Jeff Abbott‘un kaleme aldığı romanlarından birisi. Hatta en iyisi de diyebiliriz. Başarılı bir belgesel yapımcısı olan Evan Casher’ın normal hayatı, annesinden aldığı bir telefonla bambaşka boyutlara taşınıyor. Annesinin vahşice ölümünden sonra hedef haline gelen Evan Casher kendini bilmediği ve çözmek için uğraştığı bir maceranın içinde buluyor. Hayatında bildiği her şeyin aslında ustaca inşa edilmiş bir yalan ağı olduğunu farkediyor.

Kitabın her bir sayfası en son sayfaymış gibi heyecanlı olan “Panik” okuyucularına hikayeyi çözememeleri için mükemmel oyunlar oynuyor. Bu kitabı heyecanla okuyun ve ileride neler olacağını tahmin etmeye çalışmayın. Çünkü aklınıza gelmeyecek bir kurguya sahip. Sadece kendinizi Jeff Abbott’un satırlarında aksiyonun kollarına bırakın.

panik Kitap hakkında söylenenler:

“Şok edici… Sayfalarını son sürat okuyacağınız usta bir anlatım”

– Michael Connelly

“Panik, zekice ve ince düşünülerek yazılmış, göz alıcı bir macera romanı. Jeff Abbott hiç şüphesiz gerilim romanlarının yeni ismi.”

– Harlan Coben

“Panik çağımızın klasiği olacaktır.”

– Lee Child

“Panik’in benzersiz kurgusu ve karmaşık labirenti birçok farklı yerde kendini gösteriyor: Bir yandan, aksiyon yüklü  bir casusluk romanı, bir yandan gerilim dolu, ürkütücü bir polisiye ve bir yandan da kimliğini arayan genç bir  adamla ilgili muhteşem bir karakter çalışması. Abbott tansiyonu nasıl kontrol edeceğini çok iyi biliyor. Okuyucuyu inanılmaz olanın sınırlarına kadar götürüp dizginleri tam zamanında geri çekiyor. Abbott inanılırlığını yitirmeden sizi her zaman etkilemeyi beceriyor.”

– South Florida Sun – Sentinel

“Jeff Abbott, aile içinde yaşanan bir trajediyi, uluslararası bir entrikayı ve aşkın kurtarıcı gücünü birleştirerek tek bir romanda topluyor.”

– Harlan Coben

“Heyecandan koltuğunuza yapışacaksınız. Zekâ seviyesi göklerde.”

– Entertainment Weekly

“Olayların gidişatını tahmin etmeye bile çalışmayın, sadece sıkı tutunun ve nefes almayı unutmayın”

– Laura Lippman

“Ürkütücü ve amansız.”

– Time Out New York

“Dikkat, bağımlılık yapar.”

– The Dallas Morning News

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.