Üniversite Öğrencilerine Özel Office

Mezuniyetin dört yıldan uzun sürmesi durumunda ise, yeni bir dört yıllık abonelik daha almak mümkün olacak. Halihazırda satın alınabilir durumda olan Office University 2010 veya Office University for Mac 2011 paketlerini bugünden itibaren satın alanlar ise, Office 365 University piyasaya çıktığında ücretsiz abonelik hakkı kazanacak.

Microsoft, üniversite öğrencilerine özel olarak hazırladığı Office 365 University sürümünü 2013 yılının ilk çeyreğinde yayınlayacağını duyurdu. Lisans ve lisansüstü öğrencilerin yanı sıra, fakülte çalışanları ve öğretim görevlilerinin de faydalanabileceği Office 365 University’de Microsoft Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Outlook, Publisher ve Access yer alıyor.

Uygulamaların yanı sıra, her kullanıcıya toplam 27 GB Skydrive online depolama alanı sunan pakette ayrıca her ay için 60 dakikalık Skype görüşme süresi temin ediliyor. Her kullanıcı için 2 adet PC veya Mac kurulumuna olanak tanıyacak olan Office 365 University, dört yıllık abonelikle 79,99 dolar yurtdışı fiyatıyla sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.