Turkcell’in Hacı Adaylarına Armağanı

Hacca gidecek olan hacı adayları hazırlıklarına başlarken sevdikleriyle nasıl haberleşeceklerinin hesabını yapıyorlardı. Bu endişeleri ortadan kaldırmak isteyen turkcell, hac yolcularına yönelik özel paketler sundu. Turkcell’den yapılan yazılı açıklamada, yeni Suudi Arabistan paketlerinin, hac vazifesini yerine getirmek üzere bu ülkeyi ziyaret edecek Turkcell abonelerinin iletişim ihtiyacını ”uygun” fiyatlarla karşıladığı belirtildi.

Suudi Arabistan 2 saat paketiyle 20 dakika arama ve 100 dakika boyunca aranmanın ücretinin 25 lira, 5 saat paketiyle 50 dakika arama ve 250 dakika aranmanın ücretinin ise 40 lira olduğu, bunun için ”SUUD 2 SAAT” veya ”SUUD 5 SAAT” yazıp 2222’ye mesaj gönderilebileceği gibi, Turkcell abonelerinin 532 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri, Turkcell İletişim Merkezleri ya da online işlem merkezinden seçtikleri paketi alabilecekleri kaydedildi.

Açıklamada, farklı iletişim ihtiyaçları için tasarlanan Suudi Arabistan paketleriyle, numara ya da SIM kart değiştirmeye gerek kalmadan ve operatör sınırlaması olmaksızın paket dakikalarının her yöne kullanılabileceği vurgulandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.