Sarıyer’den Aday Olacakmış

Sarıgül, “Önümüzdeki günlerde önemli gelişmeler olacak. Şuanda Sarıyer’deyiz. Bekle Cannes, bekle Monako Sarıyer geliyor. Sarıyer’in yüzü gülecek” dedi.

sarıgül

Maslak, Ayazağa ve Huzur mahallelerinin Sarıyer’e bağlanmasından sonra Mustafa Sarıgül ilk kez Sarıyer’e geldi. Cuma namazını Sarıyer Merkez Camii’nde kılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül merkezde esnaf ziyareti yaptı. Sarıyerliler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Sarıgül, hem Sarıyerlilere hem de Belediye Başkanı Şükrü Genç’e önemli mesajlar gönderdi.

Sarıgül CHP’den İstanbul Büyükşehir adaylığı ile ilgili sorulara “Mustafa Sarıgül hiçbir zaman adaylık yarışında olmaz. Gücümü koltuklardan almadım, o koltuklara tekme atarım. Ben genel başkanlık istemiyorum ben Başbakanlık istiyorum. Benim biyografimde muhalefette yaptığım görevler yazmayacak inşallah iktidarda yaptığım hizmetler yazacak. Biz istiyoruz ki artık sosyal demokrasi ve inançlara saygılı laiklik, Türkiye’yi İran tarafına değil Almanya’nın da İngiltere’nin de önüne geçmek üzere bir yapının iktidar olması için çalışmalarımı sürdürüyorum“ dedi.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.