Yurtdışı Eğitim Danışmanı Karya International

Eğitim konusunda hedeflerini yüksek tutanlar, nerede olursa olsun en iyi okulları tercih etmek istiyor. Genellikle yurt dışındaki okulların tercih edilmesinin en büyük nedeni, hayal edilen meslek konusunda okulun, iyi eğitim veriyor olmasıdır. Örneğin, yabancı dil öğretmenliği için en iyi eğitim, bahsi geçen dilin ait olduğu ülkeler ya da moda tasarımı için, modanın kalbinin attığı Milano gibi şehirlerin tercih edilmesi… Benzer örnekler çoğaltılabilir.

Çeşitli eğitim, okul ve sertifika programlarına dahil olarak, geleceğinizi garanti altına alıp iyi bir kariyer yapabilirsiniz. Bu konuda en iyi desteği alabileceğiniz isim, karya international. Yurt dışı okulları, staj, kurs, sertifika ve çeşitli eğitimler için uluslar arası bir platform oluşturan Karya, zor gibi görünen yurt dışı eğitim hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 1994 yılında Ankara’da kurulan firma, 20 yıldır danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu süre içerisinde binlerce öğrencinin hayallerine kavuşmasını ve en iyi eğitimi almasını sağladı.

Karya International Yurtdışı Danışmanlık Hizmetleri

Yabancı dil okulları, yurtdışında üniversite, master, MBA, İş İngilizcesi, yurtdışı sinema okulları, yurtdışı futbol okulları, staj, lise, sertifika programları, A level programları, vize danışmanlığı, Aupairlik (demi pair Avustralya), sosyal hizmet gönüllüğü, Teacher Training ( öğretmen eğitimi), Amerika Green Card, ekonomik uçak bileti, buz hokeyi+İngilizce kampı, gazetecilik, yurtdışında tasarım ve moda eğitimi konularında Karya International en doğru hizmeti vermektedir. Yurtdışında eğitim ve çalışma ile ilgili birçok konuda kaliteli hizmet almanız mümkün. Vize almaktan, kalacağınız yere, staj yapacağınız yerden okula kadar her detayı sizin için planlayan Karya International, yurtdışı hayallerini sağlam temeller üzerine oturtuyor.

Eğitim dışında gezi, ziyaret, tecrübe edinmek hatta macera yaşama isteği ile de danışmanlık hizmeti alınabilir. Yurtdışı ile ilgili planlarınız ne olursa olsun, minimum maliyetle hayaller gerçekleşebilir.  Sağlam sonuçlar elde etmek için uzun zaman bekleyeceğinizi ya da çok fazla efor sarf etmek zorunda kalacağınızı düşünmeyin.

Daha fazla bilgi almak ve iletişim kurmak için www.karyainternational.com linkine tıklayabilirsiniz. Resmi web sitesinden gerekli bilgileri alabilir hatta online danışman ile konuşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.