Yetenek Sizsiniz ve Aref Ghafouri

Yetenek Sizsiniz’e katılan İranlı Aref Ghafouri yaptığı harika performans ile izleyenleri ve juriyi büyüledi. Yetenek Sizsiniz’e 8 Ocak Cumartesi günü İranlı Aref Ghafouri’nin gösterisi damgasını vurmuştu. Erzurum elemelerine katılan Aref Ghafouri, yaptığı show ile Acun Ilıcalı dahil herkesi etkilemeyi başarmıştı. Geçen haftalarda da Nihat Doğan, Bülent Ersoy, Seda Sayan, Gönül Yazar ve Yıldız Tilbe gibi ünlüleri taklit eden Sefa Doğanay internetin fenomeni haline gelmişti. Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı Yetenek Sizsiniz, Aref Ghafouri şov ile heyecanı doruklara taşıdı.
Yetenek Sizsiniz, Aref Ghafouri için harika bir yarışma ve Aref yarışma için Show TV’yi seçti. Aslen İranlı olan Aref Gahfouri, çok kısa bir sürede Türkçe öğrendi. 20 Şubat Pazar akşamı  Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan ve yaptığı akıl dolu illüzyon gösterisi ile izleyenleri hayran bırakan genç Aref, internette çok izlenen videolar arasına hızla girdi. Yetenek Sizsiniz Türkiye, müthiş yeteneklerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.  Aref Ghafouri şov da Sefa Doğanay gibi internetin en çok izlenen videosu olma ünvanını yeniden kazandı. İnternet sitelerinde şimdiden Aref Ghafouri’nin hileleri, sırları araştırılmaya başlandı. Ancak şimdilik hiç kimse Ghafouri’nin sırrını bilmiyor. 20 Şubat’taki yarı finalde
jürinin seçimiyle ve halkın oylarıyla finale çok kolay yürüyen Aref Ghafouri’nin finalde nasıl bir gösteri yapacağı şimdiden merak ediliyor.

Benzer Yazılar

One comment

  • meraklı

    Arefin yaptıkları ilk değil tabi. Ama saçma sapan eleştirileri kınıyorum. Arefin sunuşu mükemmel çünkü. Başarılarının devamını dilerim Aref…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.