Telefonlarda Radyasyondan Korunma Yöntemi

Cep telefonları kullanılırken düşük seviyelerde radyo frekansı yayarlar. Radyasyonun kullanıcının beyinine nüfuz ettiği, kulak ve kafa etrafındakı ısınmadan fark edilebilinir. Her cep telefon modeli farklı seviyelerde EMF (elektromanyetik frekans) yayar. Telefonun kulağa uzaklığına bağlı olarak %60?a kadarı beyin tarafından absorbe edilir.

Elektrikli eşya ve özellikle cep telefonlarından yayılan elektromanyetik radyasyonu %97 önleyen Filtre Chip. Cep kullanmaktan meydana gelen kulakta yanma, çınlama, stres, uyku düzensizliği, baş- göz ağrısı, vücutta uyuşmalar, vb. şikayetleri gideren çok güçlü elektromanyetik alan düzenleyici ve S.A.R. değeri düşürücü hammaddesi ithal harika bir ürün. Kullanımı süre kısıtlamalı (3 yıl 5 yıl gibi) değil ve çok kolay. Telefonun batarya kapağının altına takılarak uygulanıyor. 0.40 mm kalınlığında antimanyetik süper ince metal.

Kullanıcılar bu frekansların yorgunluk, mide bulantısı, kafa karışıklığı, konsantrasyon bozuklukları, baş ağrısı, depresyon, görme bozuklukları ve libido azalmasına neden olduğunu belirtmektedirler. Epidemiyolojik araştırmalara göre EMF?lerin çocuk lösemisi ile ilişkisi tespit edilmiştir ve beyin tümörleri ile bağlantısı araştırılmaktadır.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.