Sizin İsminiz de Kaderinizi Etkileyebilir!

İsminizdeki her harf karakterinizi yansıtır. Ancak bulundukları konumlar etkilerini değiştirebilir. İsminizin (doğum anında aldığınız adın) ilk harfi karakteriniz üzerinde en güçlü etkiye sahiptir. Hayatta fırsatlara olan yaklaşım şeklinizin tarzını bu harf belirler. Örneğin, S, A, Ş, K, H, C, D, E, U harfleri ile başlayan isimler fırsatları değerlendirmek ve atılganlık özelliği taşırlar.

İsminizin son harfi, başladığınız bir projeyi bitirme ile ilgili yeteneğinizi ve yaklaşımınızı ortaya koyar. Adının son harfi A olanlar başladıkları işi hızlıca ve azimle bitirirken; ismi N ile bitenler bazı konularda bitirme ve sonlandırma zorluğu yaşayabilirler. Adı M ile biten isimler ise utangaç ve içine dönük olabilirler. İsminizin ilk ve son harfi bir projeye başlama ve başarıyla bitirme kapasitenizi gösterir. İsminizin ilk sesli harfi kimliğinizin derin yönünü temsil eder. Gizli olduğu halde güçlü bir şekilde sunulan Kalbinizin Arzusu, haritanızdaki en önemli enerjilerden biridir. Örneğin ilk sesli harfi E olanlar iletişim alanında eğilim ve başarı gösterirken; ilk sesli harfi A olanlar liderlik ve yöneticilik arzusundadırlar.

Kendimizi tanımak, kader örgülerimizi fark etmek, çocuğumuza en güzel ismi seçebilmek için kullanabiliriz en başta. Tıkanık giden bir hayatımız varsa ürecimizi hızlandıracak, yolumuzu açacak yeni bir ismi hayatımıza katmak için kullanabiliriz bu çalışmayı. Çocuklarımıza meslek seçiminde isim analizi ile yardımcı olabiliriz. Evlenirken alacağımız soyadının bize faydası mı, zararı mı olacak bunu öğrenmek ve bu doğrultuda adım atmak için yararlanabiliriz bu bilgiden. Yeni bir iş kurarken, ya da atılımda bulunurken en bereketli, en prestijli ismi seçmek için bu kitap bize rehber olabilir. Bir diğer yandan yeni bir ilişkiye başlarken eş adayımızın kişiliğini, kaderini algılamak için bu bilgiden faydalanabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.