Parsiyel Konteyner Taşımacılığında VF Favorim!

Çok fazla sayıda noktaya ürün sevkiyatı yapmam gerektiğinde karşıma iki yol çıktı. Ya risk alıp en uygun fiyatı veren firmayı seçecektim ya da güvenilir bir firmayı seçecek ve ürünlerimi gönül rahatlığı ile gönderecektim. Ben ikinci yolu seçtim ve yaptığım araştırmalara göre Vira Forwarding komple konteyner taşımacılığı için en doğru firmaydı. Şimdi o günleri düşündüğümde iyi ki bu firmayı seçmişim diyorum. Nedenini hemen açıklayayım.

Öncelikle Vira Forwarding komple konteyner taşımacılığı için güvenilir bir firma kanısına varmamı sağlayan firmanın geniş filosu idi. Benim parsiyel taşımacılık konusunda görüşme yaptığım pek çok firma; az sayıda ürün için sizin belirttiğiniz noktaların hepsine tır göndermeyiz yanıtını vermişti. Ancak bu firma bana sorun çıkarmak yerine, sorunlarıma çözüm getirmeyi tercih etti.

Elbette üretim yapan firmalara sahip olanlar beni çok daha iyi anlayacaktır. Ürünlerin dağıtım güzergahı her daim birbirine yakın noktalar olmayabiliyor. Dolayısıyla güzergaha göre ürün satışı yapacak halimiz de yok. Taşımacılık firmasının bu doğrultuda düşünmesi son derece yanlış oluyor. İşte bu nedenle bu işten anlayan bir firmayı tercih ettim.

Tek Bir Araç İle Tüm Ürünlerim Sevk Ediliyor

Çözüm odaklı hizmet veren firma isteyen herkese önerim www.viraforwarding.com adresine tıklamaları olacak. Ürün sevkiyatımı uzun süredir bu firma yapıyor ve şimdiye kadar hiçbir problem yaşamadım. Çoğu zaman tek bir tıra ya da kamyona ürünlerin yükleniyor. Dağıtım noktalarına aynı tır ya da kamyon uğruyor ve sonuç olarak benim ürün sevkiyatım gayet ekonomik bir yöntem ile gerçekleşmiş oluyor.

Aynı zamanda ürünlerimin zamanında ulaşması veya zarar görmeden müşterilerime ulaştırılması gibi konularda şimdiye dek hiçbir tereddüt yaşamadım çünkü müşterilerimden şimdiye dek hiçbir şikayet almadım. Her firma için bu en önemli hususlardan biridir. Müşteri kaybetmeyi hiçbir firma istemez.

Bildiğim kadarıyla benim çalıştığım bu firma tam konteyner taşımacılığı da yapıyor. Ancak benim firmam için uygun olan parsiyel yük taşımacılığı olduğu için bu hizmeti almayı tercih ettim. Şayet yurt dışına yük göndermek istiyorsanız VF ile irtibata geçmenizi öneririm. Kısa bir görüşme sonrasında siz de ürünlerinizi gözünüz kapalı firmaya teslim edebileceksiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.