Metrobüsten Şikayetiniz Varsa Buyurun

İstanbul’da ulaşıma alternatif çözüm olarak sunulan metrobüs, toplu taşımanın en önemli parçası haline geldi. Ancak duraklarda oluşan kalabalıktan otobüslere itiş-kakış binilmesine ve araç içindeki sıkışıklığa pek çok şikayeti bulunan yolcular, resmi makamlardan umudu kesince şikayetlerini internette paylaşmaya başladı.

metrobüswww.metrobussikayetleri.com adlı internet sitesine yazılan onlarca tepki arasında en çok metrobüse binme konusunda yaşanan sıkıntılar yer alıyor. Bu yüzden insanların birbirlerine düşmanmış gibi davranmaya başladıkları yönündeki ifadeler dikkat çekerken, ‘birbirimizi döverek biniyoruz’ ifadesi neredeyse ortak. Söz konusu siteye gelen bazı şikayetler şöyle:

“Ben her gün bu metrobüsün yolcusuyum ama her akşam çıkan kavgalardan utanıyorum. Metrobüse birbirimizi döverek biniyoruz. Sanıyorum yetkililer, bu sorunu görmüyor. İnsanlar bu metrobüs yüzünden birbirlerine düşman olacaklar. Bilhassa Cevizlibağ’da utanıyorum kavga ederek binmeye. Buna artık bir çare üretin.” (adem kaban 14:11)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.