Mc Donalds Tutkunlarına Doyurucu Fırsatlar

İlk olarak ABD’de 1940 yılında kurulan daha sonra ise yurt dışına açılan Mc Donalds bugün dünyanın en büyük fast food firması ve aynı zaman en büyük restoran zinciri. Ülkemizde ise Mc Donalds 1986 yılında İstanbul’da açılmış daha sonrasında tüm Türkiye’ye yayılmış ve bugün pek çok şehirde hizmet vermekte. Dünya’da 56 milyon kişiye ülkemizde ise 230 mağazası ve 6000’den fazla çalışanı ile 1 milyon kişiye hizmet veren Mc Donalds ülkemizde de en büyük fast food firması. Bu kadar çok sevilen Mc Donalds severler için en iyi fırsatlar da takip etmek için mağazaları takip etmenize gerek yok.

İnternet üzerinden ister bilgisayarınız ile isterseniz de akıllı cep telefonunuz ile www.ebrosur.com adresine tıklayarak Mc Donalds ile ilgili tüm bilgileri, indirimleri, kampanya ve promosyonları takip edebilirsiniz. Belirli dönemlerde müşterilerine çeşitli indirimler yapan Mc Donalds’ın yaptığı bu indirim ve uygulamalardan en erken siz haberdar olmak isterseniz ebrosur adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Site üzerinde konumunuzu belirleyerek bulunduğunuz yerde kaç adet Mc Donalds şubesi olduğunu görebilir ve size en yakın olanı görebilirsiniz. Harita desteği sayesinde size en yakın Mc Donalds şubesine nasıl gideceğinizi kolaylıkla görebilir ve açılış – kapanış saatleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ayrıntılı şube bilgileri sekmesiyle de şubenin telefon ve faks gibi iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ebrosur.com ile Mc Donalds İndirimleri

Toplum olarak damak tadına oldukça düşkün ve yemek konusunda da oldukça seçiciyiz. Damak tadımıza uygun bir yer bulduğumuz zaman orayı bırakmaz ve sürekli oradan besleniriz. Ülkemizde her yıl milyonlarca kişiye hizmet verem Mc Donalds bu anlamda da birçok kişinin damak tadına hitap ediyor.

Ebrosur.com’da Mc Donalds severler için en iyi fırsatlar ve en iyi uygulamaları güncel bir şekilde e-posta uyarısı ile haber vererek daha hesaplı şekilde beslenmelerini sağlıyor. Hamburger, kahvaltı ve içecek gibi kategorilerde dönemsel olarak uygulama yapan Mc Donalds’dan haberdar olmak için ebrosur’u takip etmek yeter. Oturduğunuz yerden sadece birkaç tıklama ile hem kampanyalar hem de Mc Donalds şubeleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.