İstanbul trafiğinde zor anlar

İstanbul’un en işlek yollarından olan E-5 Karayolu’nda kamyon devrildi. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde ise bir çocukla birlikte köprüye çıkan şahsın intihar girişimi sürücülere zor anlar yaşattı. Her iki olay nedeniyle trafik durma noktasına geldi.

Okmeydanı E-5 Karayolu’nda kamyon devrildi. Edirne istikametinde yaşanan kaza nedeniyle E-5 tamamen trafiğe kapandı. E-5 Karayolu Okmeydanı – Darülaceze arasında devrilen kamyon, İstanbul trafiğini felç etti. Yaşanan kaza nedeniyle E-5 Karayolu Edirne istikametine ulaşım durdu. Olay yerine trafik ekipleri ve çekici sevk edildi. Ekipleri trafiği açmak için çalışmaları sürüyor.

KÖPRÜDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü korkuluklarına yanında bir çocukla birlikte çıkan silahlı şahıs, polisi alarma geçirdi. Edinilen bilgilere göre olay saat 12.30 sıralarında meydana geldi. Silahlı bir şahsın yanındaki çocukla birlikte köprü korkuluklarına gelerek intihara teşebbüs etti. Durumu gören köprü koruma polisi, harekete geçti. Olay yerine müzakereci polisler de sevk edildi. Polis, çocuğun sırtına silah dayayan zanlıyı uzun süre ikna etmeye çabaladı. Yaşanan olay nedeniyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Ankara istikametinde de trafik yoğunluğu yaşandı. Polisin şahsı ikna etme çabaları sürüyor.

Kaynak: IHA

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.