DDF Ürünleri ve Özellikleri

1994 yılından beri aynı adreste hizmet veren Dermo Grup İnternet Mağazacılık; Dermo Kozmetik Markalarının resmi bayisidir. Ürünlerin tamamı orijinaldir ve üretici, ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Firma; yüksek miktarda ürün alımı gerçekleştirildiği için fiyatlar hesaplıdır. Iskonto olarak alınan ürünler müşterilere indirimli olarak sunulmaktadır. Ve sitede avantajlı kampanyalar yapılmaktadır.

Merkezi Zonguldak’ta olan firma Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Eskişehir, Edirne, Samsun gibi şehirlere ertesi gün teslimat yapılabilmektedir. Ayrıca ülkenin her yerine en geç 3 iş günü içerisinde teslimat yapılabilmektedir. İnternet sitesi güvenle alışveriş yapılabilecek imkânlarla donatılmıştır ve ayrıca ilgi duyulan ürünle ilgili objektif ve güvenilir olarak bilgi alınabilecek uzmanlara her zaman bir telefonla ulaşılabilmektedir.

Sitede bulunan ürün çeşitliği çok fazladır ve alternatif markalarla doludur. Dermokozmetik markası olan DDF ürünleri için dermoeczanem.com adresini ziyaret ederek ürünlere ulaşılıp avantajlı bir şekilde alışveriş yapmak mümkündür. Bu ürünlerden Anne bakım ürünleri; hamilelik sonrası oluşan çatlaklara yönelik ürünler, göğüs bakım ürünleri, emzirme desteği göğüs şekillendirici gibi ST. Herb ürünleri gibi çeşitli ürünlerle hizmet sunulmaktadır. Lierac, Mustela, Babe, Klorane bebe, Bioderma Abcderm, Chicco, Lansinoh, Bio Oil, Stricare gibi seçkin markalardır.

Bebek bakım ürünleri olarak ise gelişim süresi boyunca ihtiyaç duyulacak her türlü ürün bulunmaktadır. Özellikle Mustela, Sebamed, Chicco, Babe Pediatri, Klorane bebek bakım markalarının pişik kremi, şampuanları, beslenme ürünleri, eğlence ve eğitici oyuncaklarına siteden ulaşılabilmektedir.

Cil Bakım Ürünleri olarak ise Anti-age bakım, nemlendirici onarıcı ürünler, göz çevresi bakımı, hassas ciltlere yönelik bakım, güneş koruyucular, akne ve yağlanmaya eğilimli ciltler için ürünler gibi birçok farklı kullanım alanına sahip cilt bakım ürünleri çeşitler arasında yer almaktadır.

Makyaj ürünleri olarak ise organik, doğal makyaj ve dermokozmetik makyaj ürünleri tercih edilmektedir. Sitede Janeiredale, Physicians Formula, Youngblood, lancome, Mac, Deborah gibi markalara ait ürünler en uygun fiyata satılmaktadır. Sitede ayrıca Güneş ürünleri, ağız ve diş bakımı, saç bakımı, vitamin, parfüm kategorilerinde ürünlerde yine seçkin markalarla satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler faturalıdır ve ürünlerin tamamının son kullanma tarihleri yenidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.