Bursa’da silahlı dehşet kamerada

Bursa’da birbirleriyle husumetli olan şahıslar karşılaşınca kan aktı.

Öfkeli adam, dört kişi tarafından feci şekilde dövülen şahsı ayağından kurşunladı, başka bir kişiyi ise karnından yaraladı. O anlar ise bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Alınan bilgiye göre, olay merkez Osmangazi ilçesi Elmasbahçeler Mahallesi’nde 15 gün önce meydana geldi. Turgut A. biri kardeşi 6 kişi ile birlikte kahvehanede alkol almaya başladı. Ancak muhabbet tartışmaya dönüştü. Turgut A.’nın yanındaki dört kişi, daha önceden husumetli oldukları Raif D.’yi feci şekilde darp ettiler. Yere düşen Raif D.’ye ‘bittin sen’ diyen Turgut A. silahla ateş ederek ayağından yaraladı.

Bu esnada Turgut A.’nın husumetli olduğu Hüsnü Kemal Ö. de araca binerek kaçmaya çalıştı. Bu kişi de karnına isabet eden kurşunlu yaralandı. Turgut A. ve beraberindeki dört kişi araca binerek kayıplara karıştı. Hüsnü Kemal Ö. ile Raif D. Bursa Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp tedavi altına alındı. Darp olayına karışan 4 kişi polis tarafından gözaltına alınıp serbest bırakıldı. Silahla yaralama olayını gerçekleştiren Turgut A. ise Pendik’te yakalanarak gözaltına alındı. Suçunu kabul eden Turgut A. ‘silahla birden fazla kişiyi yaralamak’ suçundan adliyeye sevk edildi.

Bütün olanlar ise çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kaynak: IHA

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.