Aref’den Adam Asmaca Oyunu

Yetenek sizsiniz yarışmasında geçen yıllarda Aref Ghafouri’nin yaptığı inanılmaz şovlar ve gösteriler ile herkesi hayretler içerisinde bırakmıştı.

Bu pazar günü misafir olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yine Aref Ghafouri kendini kanıtlayan bir gösteriye imza attı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de dün akşam Aref Ghafouri rüzgarı yine esti. Show TV’de dünyaca ünlü isimlerin misafir olduğu program karşısında Acun Ilıcalı bu defa bir kez daha Aref kartını oynadı.

Program başlar başlamaz tanıtım fragmanlarına başlayan Acun Ilıcalı, Show TV ekranlarında heyecanın yükseldiği dakikalarda Aref Ghafouri’yi sahneye çıkardı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile tanınan ve yaptığı birbirinden muhteşem ilizyon şovları ve gösterileri ile akıllara kazınan ilizyonist Aref Ghafouri, bu hafta misafir olduğu programda izleyicilere korku dolu zor anlar yaşattı.

Aref Ghafouri’nin dün gece özel yarışmada izleyicilerini yine şaşırtmayı ve korkutmayı büyük bir ustalıkla başardı. Yaptığı şovlarla izleyenlere yine nefes kesen anlar yaşatan genç ilizyonist Aref Ghafouri’ herkese “Yok artık” dedirtti.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.