Aref Program mı Yapacak

İranlı Aref Ghafouri, ‘Yetenek Sizsiniz’de yaptığı gösterileriyle son günlerin en kafa karıştıran insanı. Sihirbazdan öte Ghafouri beyin okuyabiliyor, kaşık çatal bükmede üstüne yok. Aref Ghafouri David Copperfield i sadece seviyor. Amacı bu alemde kendi tarzını yaratmak.

“Yetenek Sizsiniz” yarışmasının İranlı yeteneği Aref Ghafouri’nin programın ratinglerini zıplatması ve özellikle yarı finalde yaptığı gösterinin internette izlenme rekorları kırması Acun Ilıcalı’yı harekete geçirdiği iddia ediliyor. Bu zamana kadar ancak iki defa gösteri imkanı olan Aref ilk gösterisiyle bile etkilemeyi başarmıştı. Kendisinin profesyonel seviyede olduğunu ifade eden Aref çeşitli çalışmaları yapmış olduğunu söylemişti. Acun’un Aref’e Criss Angel tarzı bir TV programı yaptırmayı düşündüğü iddia ediliyor.
Bunun için yarışmanın bitmesini bekleyen Acun Ilıcalı, Aref’in programı için format arayışı içindeymiş. Program büyük ihtimalle Aref’in halkın arasına karışıp, illüzyonlarını halkla birlikte yapması şeklinde olacak. Bu şovların hileli olduğunu iddia edenler ortaya çıktı. Tabiki her şovun  kendince bir sırrı düğüm noktası vardır.

Sanal dünya kendisini ‘Yetenek Sizsiniz’in yıldızı İranlı Aref Ghafouri’nin gösterilerini çözmeye adadı. ODTÜ’de okuyan ve dört senedir Türkiye’de yaşayan Aref’in David Copperfield mertebesine ermesine az kaldı. Yarışmada sözünü ettiği bir alışveriş merkezini yok etme gösterisini yerine getirirse, Copperfield’ı da aşar. Hülya Avşar’ın “David Copperfield hakkında ne düşünüyorsun?” sorusuna verdiği “Seviyorum ama kendi tarzımla anılmak isterim” cevabı, fazla söze hacet bırakmıyor sanırız.

Benzer Yazılar

3 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.