Aref Finalde Ne Yapacak?

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 2. sezondaki finalist yarışmacıları belli oldu. Toplamda 14 yarışmacı büyük finalde Türkiye’nin en yeteneklisi olmak ve büyük ödül olan 500.000 TL para ödülünü almak için yarışacaklar. 19 Mart Cumartesi gecesi yayınlanacak olan büyük finalde farklı dallarda yetenekleri olan 14 yarışmacı, Yetenek Sizsiniz Türkiye Final programında kıyasıya yarışacaklar. Bu büyük finale kalan yetenekli 14 yarışmacı;

1- Aref Ghafouri
2- Cem Arman Yenel
3- Cüneyt Acar
4- Oğuz Engin
5- Türkan Kürşad
7- Kuzeyin Uşakları
8- Sercan Yenice ve Pascal
9- The MP5′s
10- Kaan Gülsoy
11- Fatih Jackson
12- Sefa Doğanay
13- Şavkar Jimnastik
14- Veysel Çeliktepe
15- Tokio Tekkan
Aref Ghafouri’nin Yetenek Sizsiniz yarışmasındaki performansı büyük ilgi odağı olmuştu. Kısa zamanda büyük hayran kitlesine sahip olan Aref yarı finalde de yaptığı gösterisiyle izleyicileri bir kez daha büyüledi. Bu gösterilerin elbet bir sırrı vardı ancak Aref’in sunuşu eşsizdi. Aref’in ilk gösterindeki sırlar, bir kaç gün sonra gün ışığına çıkmıştı. Yarı finaldeki gösterisinin sırrı ise daha çabuk ortaya çıktı. İşte o sır, ünlü sihirbaz Dick Zimmerman’a ödül kazandıran Master Prediction adlı bir cihaz. Fiyatı 3 bin 795 dolar civarında bu cihaz sayesinde fiziksel bir temas olmaksızın istenen kelimeler kayıt edilip rulo kağıda dökülebiliyor. Ama Aref cd ile yaşattığı anlarla bu cihaz ile yapılabilecek bir gösterinin üzerine çıktığının ispatı oluyor. Kısacası yiğidi öldür hakkını yeme derler. Bu yüzden Aref, yarı finalde sınırları zorlayan bir gösteri yaptı ve herkesin takdirini kazandı.
Şimdi bütün gözler Aref’in finalde yapacak olduğu gösteride. Çeşitli haberlerde olağanüstü bir gösteri yapılacağı; kimilerince eşya uçuracağı, kimilerine göre ise yarı finaldeki gösteriye yakın farklı bir düşünce gücü ile gösteriyi tamamlayacağı söyleniyor. Büyük bir heyecanla beklenen Aref’in gösterisinde başarılar diliyoruz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.