Evmanya Kanvas Tablo Şıklığı

Evinizin şıklığını ve estetiğini en az sizin kadar düşünen Evmanya, şık tasarım kanvas tabloları ile evinizin dekorasyonunu tamamlıyor. Özellikle modern tarzda döşenmiş bir eviniz varsa bu tablolar evinizin daha şık ve güzel görünmesine yardımcı olacak. Evmanya’da kanvas tablo şıklığını bir an önce evinize getirtmek için Evmanya. com’u ziyaret edebilirsiniz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız modellerde kanvas tabloları burada en uygun fiyatlara bulacaksınız.

Kanvas Tablo Özellikleri

Evlerimizin dekorasyonunun büyük bir parçasını duvarlarımıza astığımız aksesuarlar oluşturur. Duvarlarınızı zenginleştirmek ve zarifleştirmek için kullanılan bu tablolar zevkli ve renkli tercih edildiğinde evinizi bambaşka bir yere çevirebilir. Evinizin dekorasyonunu ve havasını biraz olsun değiştirmek için hemen Evmanya.com adresini ziyaret edebilir ve sizin hazırlanmış olan sitemizin kanvas tablo kategorisini inceleyebilir ve birbirinden güzel olan ürünleri tek bir çatı altında inceleyebilirsiniz.

Kaliteli şıklığın adı olan Evmanya’daki tüm tabloların kalitesinden emin olabilir ve zamanla asla çatlama, kırılma ve esneme yapmayacağından emin olarak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kanvas tabloların yapımında 350 gram kalınlıkta % 100 pamuk astarlı sanatsal kanvas kumaş kullanılır. Bunun yanı sıra baskıda kullanılan mürekkepler ise HP marka olup, 100 kadar renklerini kaybetmeme garantisine sahip Avrupa standartlarına uygun ve gerçek renklere en yakın tonlarda renklerdir.

Kanvas tabloları diğer tablolardan ayıran özellik ise İtalyan şase de denilen 3 cm kalınlığında ve 4 cm genişliğinde kurumuş ve fırınlanmış ahşaptan oluşan çerçeveye gerilerek hazırlanmasıdır. Bu özelliğinden dolayı kanvas tablo diğer tablolardan ayrılır ve çabuk deforme olmaması sayesinde daha uzun süre kullanılır.

Kanvas tablonun 3 cm olarak tasarlanmasının en büyük sebebi ise bu tabloya hangi açından bakılırsa bakılsın deseninin görünür olmasını sağlamaktır. Bunun yanı sıra tablonun duvardan 3 cm daha uzakta durması daha şık ve estetik bir görüntünün kazanılmasına da yardımcı olur.

Mobilya ve şıklık denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Evmanya.com ile evinizi olduğu yerden birkaç seviye daha üst şıklığa taşımak için hemen kanvas tablo koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Evmanya’da kanvas tablo seçenekleri için online olarak sitemize giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.