Xnetwork Marketing Yayına Başladı!

XNetwork Marketing, internetten para kazanmak isteyenler için güçlü ve sıra dışı sistemiyle bugün yayına başladı! Para kazanmanın yolları hakkkında araştırma yapanlar hiç şüphesiz Network Marketing ve Affiliate Marketing sistemlerini duymuşlardır. Her ikisi sistem de çok güçlü ve iyi kazandıran sistemlerdir. XNetwork ise bu iki sistemi tek çatıda toplayan mükemmele yakın bir para kazanma yoludur!

XNetwork üyesi olduğunuzda size tamamen otomatik, para kazanmaya hazır bir internet dükkanı (sistem kurucuları buna X Dükkan diyor) kiralamış olursunuz. Sistemde üye olarak kaldığınız sürece bu X Dükkan sizin üzerinize tescillenmiş olur! X Dükkanınızda size para kazandırmaya hazır ürünler vardır. Dükkanınız üzerinden gerçekleşen satışlardan yüksek oranda komisyon kazanırsınız. Örnek bir X Dükkan : Evde Çalışarak Para Kazanma

Bu örnek sitede gördüğünüz tüm yazılar otomatik olarak siteye ekleniyor. En güzel yani ise yazıların tamamı özgün. Yani X Dükkanların her birinde farklı yazılar var. XNetwork bunu otomatik yazılımlar sayesinde hazırlıyor!

Bu olayın Affiliate Marketing ayağı. İşin bir de Network Marketing ayağı bulunuyor. Buna göre herkes sisteme 2 kişiyi üye yapmalı. Diğer Network Marketing sistemleri sizden yüzlerce kişiyi üye yapmanızı ister. XNetwork ise sizden sadece 2 kişi istiyor! Bu 2 kişiden sonra isteseniz de doğrudan size bağlı olacak daha fazla üye getiremiyorsunuz. Eğer daha fazla üye getirirseniz bu alt üyelerinize veriliyor. Dolayısıyla herkes birbirine yardım etmek zorunda. Böylece asla yalnız olmuyorsunuz! Bu yüzden olacak ki güçlü bir ekibe bağlı olmanız size çok fayda sağlar. Extranakit.Com olarak XNetwork PRO grubuna bağlı çalışan ekiple ilgili bilgi almak ve XNetwork sisteminin diğer detaylarını öğrenmek için tıklayın: XNetwork.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.