Tabletlere Özel DVD yazıcı

SUS SDRW-08D3S-U harici 8X DVD yazıcı, USB 2.0 ve muhteşem AV Fonksiyonu aracılığıyla optik medyalardaki içeriği anında akıllı televizyonlar ve tabletler dahil olmak üzere çeşitli cihazlara aktarabiliyor. Windows ve Mac OS ile tam uyumlu olan ürün, çoklu güvenlik yöntemlerinin yanı sıra 256-bit şifreleme aracılığıyla veri güvenliği de sağlıyor.

Zen-benzeri bir tasarıma sahip olan SDRW-08D3S-U, ASUS AVWHERE teknolojisi ile benzerlerinden ayrılıyor. Aynı şekilde 20mm inceliğindeki kasası ve 365 gr. gibi bir hafifliğe sahip olması sayesinde her türlü ev eğlence sistemine ve taşınabilirlik gerektiren portatif cihazlara kolayca entegre oluyor.
ÇOKLU CİHAZ VE İŞLETİM SİSTEMİ DESTEĞİ

USB 2.0 üzerinden farklı cihazlara hemen bağlanabilen SDRW-08D3S-U, tek tuşla tabletler ve akıllı TV’ler ile uyumlu hale gelebiliyor. Böylece kurulum gerektirmeden ürün bu cihazların harici optik medya sürücüsüne dönüşebiliyor. Kullanıcılar, portatif cihazlarla evin herhangi bir yerinde olabildiği gibi oturma odalarında da rahatça içeriğin keyfini sürebiliyorlar. SDRW-08D3S-U, aynı zamanda daha iyi esneklik ve daha fazla kullanıcının ihtiyacını karşılamak için Microsoft Windows ve Apple Mac OS desteğiyle birlikte piyasaya sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.